Regeneracja Reflektorów i nie tylko…

Bystre oko to zaleta Zdrowy wzrok to szczęście Dobre światła to podstawa

adaptacje naprawy  /  regeneracja reflektorów montaż

Sprawne mocne światła podczas jazdy to bardzo ważny element bezpieczeństwa.

Chcemy dobrze widzieć i chcemy być dobrze widoczni.

Niech stanie się jasność!

Jasna strona

PRZYCIEMNIAMY.PL

Oświetlenie Xenonowe

Palnik Xenonowy świeci 3 razy mocniej od standardowej żarówki halogenowej. Aby z żarówki halogenowej otrzymać więcej światła
(np. +30%) stosuje się tzw. przewoltowanie, czyli żarnik jest nieco krótszy. Dzięki temu mocniej się rozgrzewa a tym samym emituje więcej światła. Niestety spada żywotność takiej żarówki, która z założenia się przegrzewa. Innym rozwiązaniem to żarówki 100W, ale wytwarzają one tak dużo ciepła, że potrafią stopić gniazdo żarówki i odbłyśnik nad żarówką. Więc nie w każdym reflektorze (szczególnie soczewkach) można stosować takie żarówki , ponieważ mogą one uszkodzić reflektor.

Xenony mają inna zasadę działania. Światło powstaje na skutek łuku elektrycznego wywołanego w bańce szklanej w otoczeniu mieszaniny gazów głównie Xenonu. Proces ten emituje znacznie mniej ciepła niż porównywalna żarówka halogenowa. Skutkuje to także zmiejszonym zapotrzebowaniem na energię z 55W halogen na 35W xenon.

Światła LED do jazdy dziennej

Co zyskujesz montując w swoim samochodzie światła LED do jazdy dziennej? Oświetlenie to, od kilku lat zyskujące na rynku coraz większą popularność, dzięki naszemu profesjonalnemu montażowi działa niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych. Specjalne, starannie wybrane rodzaje diod emitują światło mocniejsze niż w zwykłych żarówkach, a ich moc oraz barwa zapewniają lepszą widoczność pojazdu na drodze. Kolejnymi zaletami jest kilkukrotnie niższy pobór prądu oraz nawet trzydziestokrotnie większa trwałość niż tradycyjnego oświetlenia.Światła do jazdy dziennej włączają się automatycznie po uruchomieniu zapłonu w aucie więc nie trzeba się martwić, czy nie dostaniemy mandatu za brak włączonych świateł.

PODSUMOWUJĄC – instalacja takich świateł w naszej firmie to dobry wybór!

Oczywiście instalowane przez nas oświetlenie posiada ATESTY dopuszczające do ruchu.

Zadzwoń teraz

695 786 800